Witam Państwa.

Ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu i z zawodu jestem diagnostą laboratoryjnym. Jestem również absolwentką Uniwersytetu Jagielońskiego w zakresie „Żywienia w zdrowiu i chorobie”

Posiadam specjalizację – zdrowie publiczne.

Uczestniczyłam w wielu kursach, szkoleniach, webinariach z zakresu żywienia m.in. Dietetyka kliniczna, Jedzenie bez chemii, Dieta – inne podejście, Żywienie w ciąży, Żywienie dzieci, Dietetyka sportowa, Insulinooporność, Hashimoto

Żywienie jest moją pasją.

Każdego dnia pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenie. Wkładam w to dużo zaangażowania. Wciąż poszerzam swoje horyzonty uczestnicząc w szkoleniach, kursach, czy konferencjach. Posiadam fachową literaturę.

Przyszedł czas aby swoją wiedzą podzielić się z Wami. Swoją działalność chcę oprzeć na holistycznym podejściu do zdrowia.

Moją misją jest szerzenie wiedzy żywieniowej. Mam nietypowe i innowacyjne podejście do diety. Wierzę, że zdrowa dieta jest początkiem do zmian na lepsze. Chcę, aby moi pacjenci z pożywienia czerpali siłę i energię. Żeby na trwałe zmieniali swoje nawyki  i dzięki nim okazywali dbałość i troskę o własne ciało. Prawidłowe odżywianie może zdziałać cuda. Stawiam na prostotę, wzrost świadomości żywieniowej oraz skuteczność zmian nawyków żywieniowych. Bazuję na najnowszej wiedzy z zakresu dietetyki.

W żywieniu nie ma złotego środka, nic nie jest czarne i nic nie jest białe, i dlatego niezmiernie istotne jest, aby porada żywieniowa była zawsze dostosowana do specyficznych potrzeb każdego z Nas. Tylko poprzez dostosowanie zaleceń żywieniowych do indywidualnych wymagań, podyktowanych zdrowiem, charakterem pracy zawodowej, trybem i stylem życia możemy osiągnąć sukces, którym jest poprawa stanu zdrowia, wyglądu oraz samopoczucia.

Ten sukces każdy z Was może sobie zagwarantować i to bez żadnych cudów.

Staram się, aby konsultacja przebiegała w przyjaznej ale twórczej atmosferze.

Chciałabym jednocześnie zapewnić Państwa o zachowaniu tajemnicy zawodowej, której istotnym elementem jest dyskrecja i zaufanie.

Komentarz do “O mnie

  • 12 kwietnia, 2017 z 17:28
    Permalink

    Witam, polecam! wspaniała osoba! dieta poprzedzona jest analizą wyników badań, w moim przypadku dieta polega na eliminacji niektórych składników np. gluten, i przestrzeganiu kilku ogólnych zasad doboru produktów, także nie muszę nic ważyć i odmierzać, jest to łatwe do ogarnięcia, a efekty osiągnęłam wprost zachwycające, oprócz szybkiego spadku wagi, wzrost energii, świetne samopoczucie, CZY W ZDROWIU CZY W CHOROBIE NAPRAWDĘ WARTO SKONSULTOWAĆ SWOJE ŻYWIENIE Z PANIĄ SŁAWKĄ!

    Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *